Menu
5 mei 2025

Slimme projectafstemming in Zeeland met MOOR

Slimme samenwerking met pMIEK en AZON in Zeeland

In de Provincie Zeeland wordt hard gewerkt aan het verbeteren van de infrastructuur en het energiesysteem. Het Provinciaal Meerjarenprogramma Infrastructuur Energie en Klimaat (pMIEK) speelt hierbij een belangrijke rol, door projecten te prioriteren die noodzakelijk zijn voor het energiesysteem van de toekomst.

Daarnaast zorgt de samenwerking binnen AZON (Afstemming Zeeuwse Overheden en Nutsbedrijven) ervoor dat infrastructurele werkzaamheden efficiënt op elkaar worden afgestemd. Deze unieke samenwerking tussen de Provincie Zeeland, de dertien Zeeuwse gemeenten, Waterschap Scheldestromen, Stedin en Evides Waterbedrijf vermindert overlast voor inwoners en bespaart kosten door plannen tijdig te coördineren.

Door de inzet van MOOR Projectafstemming worden deze plannen inzichtelijk gemaakt en kunnen stakeholders effectief samenwerken. Dit leidt tot:

• Overzicht van (middel)lange termijn projecten
• Transparante samenwerking tussen alle partijen
• Efficiënter werken & kosten besparen

Meer weten van deze slimme samenwerking? Ontdek de voordelen op moorwerkt.nl!